HAKKIMIZDA
Deneyimli ekibimiz ile sürdürülebilir konforlu mekanlar tasarlamak ve inşaa etmek için çalışmaktayız.

Hoşgeldiniz Bahadır Dekor

Modern yaşam alanlarını şekillendiren, malzeme – teknoloji alanındaki gelişmeleri tasarım ve uygulamanın her aşamasında kullanmayı hedefleyen Bahadır Dekor, deneyimli ekibi ile sürdürülebilir – konforlu mekanlar tasarlamak ve inşaa etmek için çalışmaktadır. Modern yaşam alanlarını şekillendiren, malzeme – teknoloji alanındaki gelişmeleri tasarım ve uygulamanın her aşamasında kullanmayı hedefleyen Bahadır Dekor, deneyimli ekibi ile sürdürülebilir – konforlu mekanlar tasarlamak ve inşaa etmek için çalışmaktadır.

Sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunan firmamız, alanında uzman ve deneyimli ekipler ile modern hayatın gerekliliklerini karşılayabilecek mimari çözümler üretmektedir. Bürokratik gerekliliklerle uğraşmaktan, taşeronlarla eşgüdüm sağlamaya, Bahadır Dekor olarak sizlerin ihtiyacına cevap verebilmek adına var gücümüzle çalışmaktayız. Vizyonunuzu hayata geçirmek için hemen şimdi bizimle irtibata geçin.

VİZYONUMUZ

Geçmişten günümüze edindiğimiz etik ve ahlaki değerlere bağlı kalarak faaliyet gösterdiğimiz her alanda inşaat sektörünün öncü ve örnek kuruluşlarından biri olmak.

MİSYONUMUZ

Değerlerimizden ödün vermeden karşılıklı güvene dayalı ve insan merkezli hizmet anlayışıyla yaşama değer katan projeler üretmek ve ülke ekonomisinin gelişiminde az da olsa pay sahibi olmak.